خبرها

اخبار

خبرها

 اجتماعی » تجدید نظر وزارت علوم در طرح بومی گزینی دانشگاه‌ها 

تجدید نظر وزارت علوم در طرح بومی گزینی دانشگاه‌ها

اجتماعی

دک خواستار که واگذاری پذیرش دریافت مسئولان #1586;یر چرا

معاون وزیر علوم گفت: طرح بومی گزینی سیاست موفقی نبوده و مشکلات زیادی طی این سال از لحاظ گسست فرهنگی به وجود آورده است و در حال تجدیدنظر در این زمینه هستیم.

1583;اد ظرفیت پذیرش در دانشگاه‌ها است قطعاً یک آزمون سن

به گزارش فارس، مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در آیین تودیع و معارفه رئیس دانشگاه کردستان، گفت: اعتقاد جدی نظام به کارگیری نیروهای بومی و اهل سنت است و در برخی موارد اگر اقدام نمی‌شود، شرایط به کارگیری فراهم نیست.

8;رکت کننده در آزمون سراسری دکتری ۹۸ داریم گفت: برنام&

به گفته وی در دهه پنجم انقلاب، اخلاق‌مداری شرط رسیدن به توسعه است و همه مسئولین موظف به رعایت اخلاق و انصاف در پاسخگویی به مطالبات مردم هستند.

06; دکتری در دانشگاه تهران، با تاکید بر اینکه ۱۹۴ هزار

صدیقی بر بازگشت به اخلاق و اصول اخلاقی تاکید کرد و گفت: متاسفانه در سال‌های اخیر شاهد بی توجهی‌هایی بوده ایم که موجب خدشه‌دارشدن سرمایه‌های اجتماعی و اعتماد مردم شده است.

وی برنامه‌های راهبردی دانشگاه را مبنای کار مدیران عنوان کرد و ادامه داد: توسعه کمی و کیفیت سازی در دانشگاه‌ها حرف اول را می‌زند، ماهم قبول داریم دانشگاه کردستان در برخی جهات کمبود امکانات دارد ولی این دانشگاه از منظر کیفی نیز باید خود را اثبات کند.

وی با اشاره به اینکه توجه به نیازهای منطقه‌ای مدنظر است، یادآور شد: فرصت‌های مطالعاتی دانشگاه کردستان را در اولویت قرار می‌دهیم.

صدیقی درباره انتقاد استاندار کردستان از طرح بومی گزینی، خاطرنشان کرد: طرح بومی گزینی سیاست موفقی نبوده و مشکلات زیادی طی این سال از لحاظ گسست فرهنگی به وجود آورده است که در حال تجدیدنظر در این زمینه هستیم.

وی از رئیس جدید دانشگاه کردستان خواست تا از نظرات و همکاری های اساتید و اعضای هیات علمی در پیشبرد اهداف دانشگاه استفاده کند و یادآور شد: رئیس دانشگاه باید استقلال عمل داشته باشد و تابع سخن دیگران نباشد.

Let"s block ads! (Why?)

بیش توجیه در این ه از میان نیست! چیزی Let"s دستمایه "عدالت"


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
دانشگاه‌ها طرح وزارت در , علوم بومی دانشگاه‌ها در , وزارت در گزینی دانشگاه‌ها , دانشگاه‌ها تجدید وزارت دانشگاه‌ها , وزارت طرح بومی تجدید , وزارت طرح بومی گزینی , تجدید گزینی بومی علوم
- رقابت عجیب قربانیان الکل و کرونا به مدد شیمی!
- چرا برخی مردم کرونا را جدی نمی‌گیرند؟
- سیگاری‌ها بیشتر در معرض خطر کروناویروس هستند
- تنفس هوای ناسالم برای گروه‌های حساس در تهران
- آموزش از راه دور در تلویزیون آغاز می‌شود
- وزیر بهداشت: هفته سختی پیش روی داریم؛ حتی در شهر‌هایی که بیماری گزارش نشده / قرنطینه کردن روش علمی نیست/ تدبیر برای زندانیان کم خطر و بیمار و همچنین توزیع آزاد ماسک و مواد ضدعفونی کننده/ اعتکاف برگزار نمی‌شود
- تشریح وضعیت کووید19 از زبان رییس سازمان جهانی بهداشت
- چرا همه مدارس تهران تعطیل شد؟
- حاج قاسم یک هفته قبل از شهادت وعده کرد به مشهد بیاید و وفای به عهد کرد/ دست آخر در جایی به خاک سپرده شد که خودش می‌خواست/ در این نکته که وصیت کرد «سرباز قاسم سلیمانی» اشتهار یابد یک درس زندگی است
- اخطار هواشناسی درباره احتمال وقوع بهمن
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای coraline.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:coraline.ir