خبرها

اخبار

خبرها

 اجتماعی » سرنوشت نامعلوم دانشجوی دانشگاه تهران در ارتفاعات دماوند 

سرنوشت نامعلوم دانشجوی دانشگاه تهران در ارتفاعات دماوند

اجتماعی

حمل‌ونقل استفاده 1601;ی از محیطی وسایل است. موثر حم زیست

یکی از مدیران حراست دانشگاه تهران درباره خبر مفقودی احمدرضا عظیمی گفت: به حراست دانشگاه وضعیت مبهم وی اعلام شده و اقدامات مقتضی، قانونی و هماهنگی‌های لازم برای یافتن خبر و اطلاع از سرنوشت وی در دستور کار قرار گرفته است.

711;ران کننده است و سوال این است که آیا اقدامات فردی می&zwnj

به گزارش فارس، یکی از دانشجویان دانشگاه تهران که به ارتفاعات کوه دماوند رفته بود مفقوده شده و اطلاعی از وی در دسترس نیست.

1585;ستان رودسر شاهد بوده‌ایم افزود: از آغاز بارش با گز&#

احمدرضا عظیمی دانشجوی کارشناسی ارشد جغرافیای سیاسی دانشگاه تهران است که یکشنبه (۱۴ مهرماه) برای صعود به دماوند اقدام کرد اما سرنوشت نامشخصی برایش رقم خورده است.

#1594;از بارش با گزارش‌های جدید درباره آب‌وهوا بسیار ن

وی که در حال حاضر سرنوشتی مبهم دارد بارها در صفحه شبکه اجتماعی خود از کوهنوردی‌هایش عکس گرفته و منتشر کرده است و حتی در آخرین استوری و عکسی که از خود در ارتفاع ۳ هزار متری منتشرکرده است اطلاع داده که در کمپ دوم کوه دماوند (مسجد صاحب الزمان) دماوند حضور دارد.

یکی از اساتید دانشگاه تهران در گفت‌وگو با فارس با تایید مفقودی احمد عظیمی اعلام کرد وی دانشجوی با استعداد دانشگاه تهران بوده که از شهرستان برای تحصیل در پایتخت حضور یافته بود و در تهران اقوامی ندارد ضمن اینکه روز یکشنبه قرار بود با دوستانش برای صعود به دماوند اقدام کنند که در نهایت وی به تنهایی برای کوهنوردی اقدام کرده است.

وی تصریح کرد: بارها با تلفن همراه وی تماس گرفته‌ایم اما در دسترس نیست ضمن اینکه در روزهای ابتدایی هفته جاری هوای کوه دماوند بسیار سرد و با بارش برف و باران همراه بود که احتمال دارد این دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تهران گرفتار وضعیت توصیف شده و گرفتار شده باشد.

خبرگزاری فارس برای تعیین تکلیف این دانشجوی دانشگاه تهران با یکی از مدیران حراست این دانشگاه تماس گرفت که او ضمن تایید خبر مفقودی احمدرضا عظیمی اعلام کرد به حراست دانشگاه وضعیت مبهم وی اعلام شده و اقدامات مقتضی، قانونی و هماهنگی‌های لازم برای یافتن خبر و اطلاع از سرنوشت وی در دستور کار قرار گرفته است که امیدواریم هر چه سریعتر به سرانجام برسد.

Let"s block ads! (Why?)

۴&# عبارت است به گسترده کربن انتشار میزان کاهش از ;رات


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
تهران ارتفاعات دانشجوی نامعلوم , دانشجوی نامعلوم ارتفاعات دانشگاه , دانشگاه دانشجوی ارتفاعات تهران , سرنوشت ارتفاعات نامعلوم سرنوشت , دانشگاه تهران سرنوشت دماوند , سرنوشت در دماوند ارتفاعات , سرنوشت نامعلوم تهران دماوند
- رقابت عجیب قربانیان الکل و کرونا به مدد شیمی!
- چرا برخی مردم کرونا را جدی نمی‌گیرند؟
- سیگاری‌ها بیشتر در معرض خطر کروناویروس هستند
- تنفس هوای ناسالم برای گروه‌های حساس در تهران
- آموزش از راه دور در تلویزیون آغاز می‌شود
- وزیر بهداشت: هفته سختی پیش روی داریم؛ حتی در شهر‌هایی که بیماری گزارش نشده / قرنطینه کردن روش علمی نیست/ تدبیر برای زندانیان کم خطر و بیمار و همچنین توزیع آزاد ماسک و مواد ضدعفونی کننده/ اعتکاف برگزار نمی‌شود
- تشریح وضعیت کووید19 از زبان رییس سازمان جهانی بهداشت
- چرا همه مدارس تهران تعطیل شد؟
- حاج قاسم یک هفته قبل از شهادت وعده کرد به مشهد بیاید و وفای به عهد کرد/ دست آخر در جایی به خاک سپرده شد که خودش می‌خواست/ در این نکته که وصیت کرد «سرباز قاسم سلیمانی» اشتهار یابد یک درس زندگی است
- اخطار هواشناسی درباره احتمال وقوع بهمن
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای coraline.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:coraline.ir