خبرها

اخبار

خبرها

 اجتماعی » پیگیری کاهش فاصله حقوق بازنشستگان با شاغلین 

پیگیری کاهش فاصله حقوق بازنشستگان با شاغلین

اجتماعی

هیئت تربیت تصویب 601;رهنگی اعضای مدرس دانشگاه شد. علمی

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در پیام نوروزی، گفت: کاهش فاصله حقوق بازنشستگان با شاغلین و اصلاح ساختار نظام بازنشستگی، از جمله برنامه های سال ۹۸ است.

وانند تحت عناوینی شامل انجمن، کانون، جامعه و نظایž

به گزارش مهر، جمشید تقی زاده در این پیام آورده است: سلام بر آنان‌که در پنهان خویش، بهاری برای شکفتن دارند، بهاری که عینی‌ترین حقیقت جهان و زیباترین فصل حیات است. بهار آن روی خوش جبر طبیعی است و نشانی متقن بر مرگ محتوم زمستانِ ملت‌ها است. حیاتی که چرخه بهاری آن اجباری است، چرخه امیدش نیز ناگزیر است.

48; غلامی حاش& معاونت فرهنگی و اجتماعی به تناسب بودجه ا

به لطف پروردگار و آفریننده همه زیبایی ها، بهاری دیگر از راه رسید و برای همه نوید امید و شکوفایی در عرصه های مختلف زندگی را به ارمغان آورد. من این عید فرخنده و بسیار مبارک را به مقام معظم رهبری، رئیس جمهور، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و دولتمردان و نمایندگان مجلس و همه مردم ایران به خصوص همه بازنشستگان و خانواده آنها تبریک عرض می کنم. خداوند را شاکرم سالی که گذشت با همه فراز و نشیب هایی که داشت، سالی همراه با پیروزی و سربلندی برای ملت عزیز و ولایتمدار ایران بود. ملتی که با رهبری عالمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و نگاه مثبت و امیدبخش به آینده پرافتخار ایران در همه صحنه های علمی و عملی، در آزمون های گوناگونی که پشت سر گذاشتیم، سربلند بیرون آمدند.

ر آن به فعالیت‌های علمی، فرهنگی، اجتماعی، تربیتی و

ما در صندوق بازنشستگی کشوری دو سه برنامه محوری را در سال ۹۷ دنبال کردیم. اول، بحث افزایش اعتبارات همسان سازی حقوق بود که در نشست های متعدد با ۱۹۰ نماینده مجلس و بیش از ۴۰ سفر استانی، تلاش کردیم این امر محقق شود که خوشبختانه با نظر مجلس امیدواریم در سال ۹۸ اتفاقات خوبی به خصوص برای لایه های ضعیف تر بیفتد. دوم، افزایش اعتبارات خدمات رفاهی در حوزه درمان که از ۱۱۰۰ به ۱۴۰۰ میلیارد تومان، وام ضروری از ۱۲۰۰ به ۲,۰۰۰ میلیارد تومان و گردشگری از ۱۰۰ هزار سفر به ۲۵۰ هزار سفر رسید. سوم، بحث شفاف سازی و ایجاد اتاق شیشه ای مدیریت که در راستای سیاست کلی نظام و برنامه های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با راه اندازی و اجرای گام نخست سیستم هوش تجاری یا BI به انجام رسید که این همه در کنار توسعه و ساخت خانه های امید در استان ها و دهکده سلامت ویژه بازنشستگان و سالمندان می تواند از جمله برنامه های شاخص صندوق باشد.

تاکید دارم که این راه همچنان با قدرت و قوت در سال جدید نیز ادامه خواهد داشت؛ ضمن اینکه پیگیری نهایی و تصویب شدن لایحه مدیریت خدمات کشوری، کاهش فاصله حقوق بازنشستگان با شاغلین، واگذاری اجرای خدمات رفاهی به کانون ها و اصلاح ساختار نظام بازنشستگی از جمله اهداف و برنامه های ما در سال ۹۸ خواهد بود.

ضمن تبریک مجدد سال نو به همه شما عزیزان، امیدوارم در گام دوم انقلاب اسلامی با استعانت از درگاه احدیت و در سایه رهنمودهای نورانی و خردمندانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و منویات ارزشمند دولت تدبیر و امید و با تلاش همه همکاران گرامی سالی همراه با عزت، موفقیت و سربلندی برای ایران اسلامی و به ویژه برای شما بازنشستگان فرهیخته در پیش داشته باشیم و بتوانیم در سایه همبستگی روز افزون دولت و مردم و با همکاری و هم افزایی ارکان مختلف کشور در حوزه های اقتصادی، رفاهی، فرهنگی و بهبود فرهنگ اخلاق و تکریم در شرایط پیش رو گام های بلندی برای پیشرفت و عظمت نظام اسلامی برداریم و گام‌های بلندتر و پایدارتری برای آسایش مردم بزرگوار بخصوص بازنشستگان عزیز برداریم و در کاهش آلام مردم موفق‌تر از همیشه عمل کنیم.

Let"s block ads! (Why?)

دانش فعالیت‌های فرهنگ ; تاشیوه علمی و تشکل‌های نامه


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
بازنشستگان کاهش حقوق پیگیری , پیگیری کاهش با بازنشستگان , فاصله شاغلین با حقوق , فاصله پیگیری با حقوق , کاهش با شاغلین فاصله , کاهش پیگیری حقوق کاهش , بازنشستگان شاغلین با کاهش
- رقابت عجیب قربانیان الکل و کرونا به مدد شیمی!
- چرا برخی مردم کرونا را جدی نمی‌گیرند؟
- سیگاری‌ها بیشتر در معرض خطر کروناویروس هستند
- تنفس هوای ناسالم برای گروه‌های حساس در تهران
- آموزش از راه دور در تلویزیون آغاز می‌شود
- وزیر بهداشت: هفته سختی پیش روی داریم؛ حتی در شهر‌هایی که بیماری گزارش نشده / قرنطینه کردن روش علمی نیست/ تدبیر برای زندانیان کم خطر و بیمار و همچنین توزیع آزاد ماسک و مواد ضدعفونی کننده/ اعتکاف برگزار نمی‌شود
- تشریح وضعیت کووید19 از زبان رییس سازمان جهانی بهداشت
- چرا همه مدارس تهران تعطیل شد؟
- حاج قاسم یک هفته قبل از شهادت وعده کرد به مشهد بیاید و وفای به عهد کرد/ دست آخر در جایی به خاک سپرده شد که خودش می‌خواست/ در این نکته که وصیت کرد «سرباز قاسم سلیمانی» اشتهار یابد یک درس زندگی است
- اخطار هواشناسی درباره احتمال وقوع بهمن
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای coraline.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:coraline.ir