خبرها

اخبار

خبرها

 اجتماعی » چرا اعتراضات به دانشگاه آزاد تمامی ندارد؟! 

چرا اعتراضات به دانشگاه آزاد تمامی ندارد؟!

اجتماعی

فقط آموزشی، این ه که نظام در رفتار در شیوه‌های برخی

به رغم اتخاذ تصمیمات ویژه و همراهی کامل وزارت علوم برای پایان دادن به پرونده دانشجویان اخراجی دانشگاه آزاد، اعتراضات در این خصوص ادامه دارد.

8;گی و ماهانه مواجهند. این در حالی است که در نتیجه تغیی


به گزارش ?تابناک?، آخرین تجمع اعتراضی این دانشجویان، روز سه شنبه هفته اخیر و مقابل مجلس شورای اسلامی برگزار شد تا همگان دریابند که برخلاف اظهار نظر‌های مسئولان وزارت علوم و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی، هنوز بخشی از پرونده باز است و خاتمه نیافته

#1585;ین بخش ماجراست که مغفول مانده و درباره‌اش سخن گفت

باید بچه‌ها را ننر بار آورد؛ با این شیوه بچه‌ها به ج

p>

p>


صحبت درباره پرونده‌ای است که ۲۳ مهرماه امسال و با لغو ثبت نام ۴ هزار و ۲۶۹ نفر از داوطلبان ذخیره رشته‌های پزشکی دانشگاه آزاد توسط این دانشگاه گشوده شد. پرونده اخراج ۴۲۶۹ نفری که دانشجو لقب گرفته بودند، شهریه پرداخت کرده بودند، کارت دانشجویی داشتند و در کلاس‌های درس حاضر می‌شدند، اما به یکباره همه این‌ها را از دست دادند.


رویدادی که در پی اثبات تخلف در جذب این دانشجویان بی مجوز وزارت علوم و ظاهرا دانشگاه آزاد رقم خورده بود و موجب شد وزارت علوم دانشگاه آزاد را خاطی آن معرفی کرده و مدیران این دانشگاه، آن را ناشی از قصور روسای ۷ واحد این دانشگاه بخوانند و رای به قطع همکاری با ایشان دهند.


این تصمیم البته مشکل دانشجویان اخراجی را حل نکرد تا در پی آ، به کرات شاهد برگزاری تجمع‌های اعتراضی ایشان به این رویداد باشیم. تجمع‌هایی که در نهایت به برگزاری جلساتی ویژه در این خصوص در مراجع مختلف تصمیم سازی شد که خروجی آنها، ارائه شانسی دوباره به این دانشجویان اخراجی بود. شانسی که البته همه این دانشجویان مشمول آن نمی‌شدند و در بهترین حالت، ۹۰ درصد ایشان را شامل می‌شد.


اتفاقی که به باور وزیر علوم و رئیس دانشگاه آزاد، نقطه پایان این پرونده بود. ادعایی که حالا به نظر می‌رسد چندان درست نیست که اگر بود، شاهد برگزاری تجمع‌های اعتراضی جدید در این خصوص نمی‌بودیم. تجمع‌هایی که تامل در سخنان حاضران در آن، نشان می‌دهد که چرا این اعتراضات پایان نیافته و پرونده بسته نشده است.

چرا اعتراضات به دانشگاه آزاد تمامی ندارد؟!


معترضانی که ایرنا شمارشان را حدود ۱۵۰ تن ذکر کرده و در گفتگو با برخی ایشان، به نکات جالب توجهی دست یافته که مرورشان، جالب توجه و روشنگر است. بخوانید و قضاوت کنید:


♦?اخراج دانشجویان توسط دانشگاه آزاد کاملا خلاف قانون است و دانشجویان نباید تاوان اشتباه مسئولان این دانشگاه را بدهند. فشار‌های روانی و مالی بسیاری را تحمل کردیم، دانشگاه آزاد باید برای این اشتباه جریمه شود.


♦?رئیس دانشگاه آزاد برای حفظ وجهه دانشگاه مدام مشکل ما را حل شده اعلام می‌کند، اما اعتراضات ما ناشی از بی توجهی مسئولان این دانشگاه به امور اخلاقی و انسانی است چرا که نارضایتی و بلاتکلیفی ما همچنان ادامه دارد.


♦?ما دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد پس از لغو ثبت نام، بطور کاملا قانونی خواستار رشته اولی پذیرفته شده خود هستیم.


♦?بحث تراز علمی پایین یک بهانه از سوی دانشگاه آزاد است چراکه تراز علمی ۹۹ درصد افراد [معترض] بالاتر از افراد قبول شده است.

Let"s block ads! (Why?)

آموزش از این همان برگردد؛ ;رم پرورش شیوه س& و نظر وزیر


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
تمامی ندارد؟! دانشگاه اعتراضات , آزاد اعتراضات چرا تمامی , ندارد؟! دانشگاه تمامی به , چرا به آزاد ندارد؟! , به به اعتراضات ندارد؟! , آزاد آزاد ندارد؟! چرا , چرا دانشگاه تمامی ندارد؟!
- رقابت عجیب قربانیان الکل و کرونا به مدد شیمی!
- چرا برخی مردم کرونا را جدی نمی‌گیرند؟
- سیگاری‌ها بیشتر در معرض خطر کروناویروس هستند
- تنفس هوای ناسالم برای گروه‌های حساس در تهران
- آموزش از راه دور در تلویزیون آغاز می‌شود
- وزیر بهداشت: هفته سختی پیش روی داریم؛ حتی در شهر‌هایی که بیماری گزارش نشده / قرنطینه کردن روش علمی نیست/ تدبیر برای زندانیان کم خطر و بیمار و همچنین توزیع آزاد ماسک و مواد ضدعفونی کننده/ اعتکاف برگزار نمی‌شود
- تشریح وضعیت کووید19 از زبان رییس سازمان جهانی بهداشت
- چرا همه مدارس تهران تعطیل شد؟
- حاج قاسم یک هفته قبل از شهادت وعده کرد به مشهد بیاید و وفای به عهد کرد/ دست آخر در جایی به خاک سپرده شد که خودش می‌خواست/ در این نکته که وصیت کرد «سرباز قاسم سلیمانی» اشتهار یابد یک درس زندگی است
- اخطار هواشناسی درباره احتمال وقوع بهمن
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای coraline.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:coraline.ir