خبرها

اخبار

خبرها

 اجتماعی » کمک‌ بلاعوض به شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه بین‌المللی 

کمک‌ بلاعوض به شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه بین‌المللی

اجتماعی

آن، تاییدیه انجام ساختمان مدرسه که جدید 1583;مه بود ž بی

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: در خصوص حضور شرکت‌ها در نمایشگاه‌های خارجی با ارائه تسهیلات و کمک‌های بلاعوض اقداماتی را انجام خواهیم داد.

0;ه دریافت کرد! اتفاقی که اگرچه رقم خوردن آن عجیب به نظ


به گزارش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در نشست تخصصی با شرکت‌های دانش‌بنیان که در پارک علم و فناوری خراسان رضوی برگزار شد، اظهار داشت: ما نگاه جدی به بحث صندوق نوآوری خواهیم داشت و مشکلات و کندی‌هایی را که در این مسیر وجود دارد، تسریع خواهیم کرد.

دان نظارت که در این دو رویداد خون بار نیز دیده می‌شو


علی وحدت با بیان اینکه ما نگاه ویژه‌ای به توسعه بازار، ایجاد فرصت‌های صادراتی و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان خواهیم داشت، افزود: اگر صندوق نتوانسته است تاکنون این نقش مهم را به‌خوبی ایفا کند، امید است که در آینده بتواند اتفاقات خوبی در این زمینه رقم بزند.

;زارش نماینده وزارت آموزش و پرورش درباره آتش سوزی د


رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی عنوان کرد: خراسان رضوی از ظرفیت‌های ویژه‌ای برخوردار است و ما باید وظیفه خود را جهت کمک به شرکت‌ها انجام داده و از مسیرهای مختلفی برای رشد شرکت‌های دانش‌بنیان وارد شویم و اقداماتی را در این راستا در نظر داشته باشیم و صندوق نوآوری و شکوفایی نیز آمادگی خود را برای توسعه این‌گونه فعالیت‌ها اعلام می‌کند.


رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی خاطرنشان کرد: نگاه ما به صندوق پژوهش و فناوری باید نگاه ویژه‌ای باشد و افرادی که فکر اقتصادی دارند بایستی وارد بازار کار شوند و از سهم‌هایی که به آن‌ها ارائه می‌شود، استفاده کنند، البته صندوق نوآوری هم برنامه‌هایی را در نظر دارد تا آن‌ها را از طریق صندوق پژوهش و فناوری به تحقق برساند که این برنامه‌ها در قالب بخش‌های تخصصی و... نیز خواهد بود.


وحدت با بیان اینکه اگر مشکلاتی برای بحث تسهیلات وجود داشته باشد آن‌ها را پیگیری خواهیم کرد، گفت: ما باید به شرکت‌هایی که تجربه‌ای در این زمینه نداشته و احتیاج به کمک دارند، کمک کنیم تا آن‌ها بتوانند وارد کار شوند و کار خود را نیز توسعه دهند.


رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در خصوص مشکلات شرکت‌های دانش‌بنیان برای ورود به بازارهای خارجی، گفت: درواقع تلاش ما این است که در خصوص حضور شرکت‌ها در نمایشگاه‌های خارجی با ارائه تسهیلات و کمک‌های بلاعوض اقداماتی را انجام دهیم و در خصوص أخذ زاییده‌های فنی هم می‌توانیم کمک‌های جدی داشته باشیم.


وحدت در ادامه در خصوص مقر استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان در سفرهای خارجی، افزود: تأکید ما بر این بوده که اگر بخش خصوصی این کار را انجام دهد و آن را، راه‌اندازی کند، ما نیز آن را حمایت خواهیم کرد تا شرکت‌هایی که در خصوص مقر استقرارشان با مشکلاتی روبرو بوده‌اند، برطرف شود.


رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی تأکید کرد: ما به دنبال ابزارسازی‌هایی هستیم، در واقع ابزارهایی که امیدواریم فعال شوند و در راستای این موضوع که آن دسته از شرکت‌هایی که می‌توانند محصولات خود را صادر کنند نیز بتوانیم نقش خود را به‌خوبی ایفا کنیم.

Let"s block ads! (Why?)

به ب می‌کند توجهی حتی این #1576;ه بی بر مسئولان گلایه و آن


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
بین‌المللی شرکت‌های به بلاعوض , حوزه بین‌المللی به کمک‌ , به بین‌المللی کمک‌ بلاعوض , در بلاعوض شرکت‌های به , حوزه کمک‌ بین‌المللی کمک‌ , کمک‌ کمک‌ حوزه شرکت‌های , در دانش‌بنیان به حوزه
- رقابت عجیب قربانیان الکل و کرونا به مدد شیمی!
- چرا برخی مردم کرونا را جدی نمی‌گیرند؟
- سیگاری‌ها بیشتر در معرض خطر کروناویروس هستند
- تنفس هوای ناسالم برای گروه‌های حساس در تهران
- آموزش از راه دور در تلویزیون آغاز می‌شود
- وزیر بهداشت: هفته سختی پیش روی داریم؛ حتی در شهر‌هایی که بیماری گزارش نشده / قرنطینه کردن روش علمی نیست/ تدبیر برای زندانیان کم خطر و بیمار و همچنین توزیع آزاد ماسک و مواد ضدعفونی کننده/ اعتکاف برگزار نمی‌شود
- تشریح وضعیت کووید19 از زبان رییس سازمان جهانی بهداشت
- چرا همه مدارس تهران تعطیل شد؟
- حاج قاسم یک هفته قبل از شهادت وعده کرد به مشهد بیاید و وفای به عهد کرد/ دست آخر در جایی به خاک سپرده شد که خودش می‌خواست/ در این نکته که وصیت کرد «سرباز قاسم سلیمانی» اشتهار یابد یک درس زندگی است
- اخطار هواشناسی درباره احتمال وقوع بهمن
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای coraline.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:coraline.ir